سوالات متداول در مورد خرید ممبرگروه

این نوع ممبر گروه  با استفاده از دسترسی که ما در نسخه های گوناگون تلگرام روی کاربران داریم به گروه شما اضافه میشوند و ممبرها واقعی و ایرانی میباشند.و به دلیل جدید و به روز بودن پنل ممبرگیری با کیفیت ترین نوع ممبر هستند. و پس از ادد شدن در گروه شاهد فعالیت آنها خواهید بود.خرید ممبر گروه

ریزش آنها بسته به مدیریت خود شما خواهد بود.

بله نیاز هست حتما ادد ممبر گروه خود را فعال نمایید تا در روند عضوگیری مشکل پیش نیاید و پس از سفارش با همکاران ما همکاری لازم برای تنظیمات رباتی که به شما میدهیم را داشته باشید.

زمان انجام سفارش ها بین ۲ تا ۲۴ ساعت میباشد.

تعرفه خرید ممبرگروه

تعداد ممبر (نفر)قیمت (تومان)انتخاب
50014000
100024000
200050000
300070000
500090000

خرید ممبر گروه
آیا قصد دارید تعداد زیادی از افراد را با منافع مشترک در یک جا جمع کنید؟
گروه های تلگرامی راهی خوب برای این اهداف هستند.
در حال حاضر می توانید یک گروه تلگرام بسازید یا بخرید و اعضا را با خرید ممبر گروه که روشی فوق العاده سریع است افزایش دهید. این امر کمک می کند که گروه بزرگتری داشته باشید و سبب می شود اعضای واقعی اعتبار بیشتری داشته باشند و تمایل بیشتری برای پیوستن و فعالیت کردن پیدا کنند.
بسته خرید ممبر گروه اعضای آفلاین ارائه می دهد، بنابراین نباید انتظار فعالیت از اعضا را داشته باشید، با این حال نرخ ریزش ممبرها بسیار کم خواهد بود، چرا که اعضا واقعی نیستند و نمی توانند خودشان گروه را ترک کنند.
ما یک راه منحصر به فرد و ایمن را برای بالا بردن کیفیت گروهتان ارائه می دهیم و حداقل ممبر گروه را که از ما خریداری کرده اید تضمین می کنیم. بنابراین با خیال راحت می توانید خرید ممبر گروه خود را انجام دهید.

لیست قیمت برای خرید ممبر گروه
۵۰۰ ممبر گروه ۱۴۰۰۰
۱۰۰۰ ممبر گروه ۲۴۰۰۰
۲۰۰۰ ممبر گروه ۵۰۰۰۰
۳۰۰۰ ممبر گروه ۷۰۰۰۰
۴۰۰۰ ممبر گروه ۹۰۰۰۰

لازم به ذکر است که اگر ممبر گروه را از https://irmember.net خریداری می کنید، بیشتر از اعضای خریداری شده به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد.☺️

نوین ممبر

نوین ممبر

پشتیبانی 24 ساعته:onlinmember@